• 254b653a1
  • 356057d2
  • 1a0abafc

Veshin pjesë Resistant

Ne kemi qenë të përqendruar në zgjidhje të veshin për vite me rradhë. Ne mund të prodhojë material kryesor për hedh nën veshin-rezistente të lartë-kromit Cast Iron White standard ASTM A532 dhe të lartë mangan çeliku Standard ASTM A128, si dhe composites bimetallic. Nëse jeni duke kërkuar për composites me cilësi të lartë veshin-rezistente, ju lutem mos hezitoni të kontaktoni ose na dërgoni email me ndonjë pyetje, ne do të bëjmë çmos për të ju ofrojnë.

WhatsApp Online Chat!