• 254b653a1
 • 356057d2
 • 1a0abafc
 • Automatik Wax Injection Work Shop

  Automatik Wax Injection Work Shop

 • Workshop Automic Shell Building

  Workshop Automic Shell Building

 • Shkrirjes dhe derdhje

  Shkrirjes dhe derdhje

 • 7f7a00b8

Kush jemi ne

Ningbo Investime Kallëp Co, Ltd, u themelua në vitin 1983, ka qenë fokusuar në hedh dhe machining për më shumë se tre dekada. Është e vendosur në Ningbo, është i përbërë nga një humbur-dylli hedh shkritore (i quajtur gjithashtu hedh e investimeve dhe që hedh saktësi) dhe një dyqan machining. Ajo zë 95000 . Më shumë se 300 punonjës janë duke punuar këtu, duke përfshirë 30 inxhinierë të lartë-profesionale dhe teknikë të trajnuar mirë. Ne e konsiderojmë punonjësit tanë si një aktiv dhe kjo është kjo pasuri që na jep aftësinë për të ofruar klientëve tanë produkte të cilësisë në një kohë të shkurtër të çojë.

Mëso më shumë

Fabrika jonë

Wax Injection
925fc01a1-300x225
7ed6e5d5
cce3cbc8
167122a1
WhatsApp Online Chat!