• 254b653a1
  • 356057d2
  • 1a0abafc

Отпорна на абење делови

Ние сме биле фокусирани на абење решенија за години. Ние може да се произведуваат главен материјал за леење под носат отпорни на висок хром Бела леано железо стандард ASTM A532 и висока манган челик стандард ASTM A128, како и bimetallic композити. Ако сте во потрага за висок квалитет на отпорни на абење композити, Ве молиме не двоумете се да се јавите или е-мејл ни со било побарување, Ние ќе се потрудиме да ви понуди.

WhatsApp Онлајн Chat!